Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

715

О ЦЕЛЯХ И ВОЗМОЖНОСТЯХ ИХ ДОСТИЖЕНИЯ В ГОСУДАРСТВЕ

Зображення користувача Геннадій Гросфілер.

С определенного возраста каждый мало-мальски думающий человек понимает, что для реализации любой цели в жизни необходима концентрация усилий, продвигающих к результату. Но в движении к цели, как бы не старались обдуманно к ней идти, мы сталкиваемся с преодолимыми и не преодолимыми препятствиями, сопряженными различными обстоятельствами. Поэтому выбор правильной цели не означает ее достижение.

Это касается целей каждого человека и поставленных обществом целей перед государством.

ПРО ЗБРОЮ У ПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ

Зображення користувача Михайло Сімаченко.

Шановні колеги!
Останнім часом в суспільстві досить активно мусується ідея, що коли громадянам дозволять мати та вільно використовувати зброю кримінальна ситуація в країні швидко зміниться в кращу сторону. Пропонуємо ознайомитися з інтерв'ю від активного громадянина Даниїла Лемешко.

Питання: В суспільстві зараз дуже часто обговорюється питання надання дозволу громадянам права носіння та використання зброї. Яке у Вас відношення до цього питання ?
Відповідь: Позитивне. Вважаю, що право на самозахист – є базовим для людини в цілому.

ЕМІГРАНТИ

Зображення користувача Иван Савченко.

Нема на світі України,
Немає другого Дніпра,
А ви претеся на чужину
Шукати доброго добра

Т.Г. Шевченко
«І мертвим, і живим, і ненародженим..»
Ідея для написання цієї статті зародилась вже давно, проте я все відкладав, маючи надію, що все ж таки не доведеться її писати. Не так сталося, як гадалося.

ИЛИ ТЫ ИЛИ ТОБОЙ!?

Зображення користувача Муляр Артур.

Принцип политики и управления государством прост, как угол дома, его можно вложить в нескольких понятиях: «или ты, или тобой»; «у тебя был шанс, ты им не воспользовался, а теперь отойди и не мешай».